rkdemo_2

Program, eredmények

Program, eredmények

Az alábbi táblázatban látható a 47. Rákóczi Kupa programja és a folyamatosan frissülő eredmények

2020. január 31. (péntek)

Ünnepélyes megnyitó: 12:30

12:45-13:20II. RákócziSzilády2-0
13:20-13:55OrosházaSárospatak3-1
13:55-14:30KecskemétSepsiszentgy.2-0
14:30-15:05DékániTekó Fakó2-1
15:05-15:40II. RákócziBibó0-2
15:40-16:15OrosházaMagyarkanizsa3-3
16:15-16:50SziládyKecskemét1-5
16:50-17:25SárospatakDékáni0-0

2020. február 1. (szombat)

8:30-9:05BibóSepsiszentgy.4-0
9:05-9:40MagyarkanizsaTekó Fakó4-1
9:40-10:15KecskemétII. Rákóczi2-4
10:15-10:50DékániOrosháza2-0
10:50-11:25SziládyBibó1-2
11:25-12:00SárospatakMagyarkanizsa0-1
12:00-12:35Sepsiszentgy.II. Rákóczi1-2
12:35-13:10Tekó FakóOrosháza1-4
13:10-13:45BibóKecskemét3-0
13:45-14:20MagyarkanizsaDékáni0-1
14:20-14:55Sepsiszentgy.Szilády2-2
14:55-15:30Tekó FakóSárospatak1-2
15:30-16:10
Gálamérkőzés
Dárdai TeamTekó All Stars5-3
16:20-16:55A-2. TekóB-3. Magyarkanizsa4-0
16:55-17:30B-2. OrosházaA-3. Kecskemét1-1
b.: 2-1

2020. február 2. (vasárnap)

8:30-9:05BibóOrosháza1-0
9:05-9:40DékániTekó1-1
b.: 5-4
9:40-10:15
Hadnagya bronzmérk.
FazekasKiskunmajsa2-2
b.: 2-3
10:15-10:50
Rákóczi Kupa bronzmérk.
OrosházaTekó0-1
10:50-11:25
Rákóczi Kupa döntő
BibóDékáni2-2 (h.u.)
b.: 3-2
11:25-12:00
Hadnagya döntő
FelsővárosiKecel1-7

Eredményhirdetés: 12:00

Csoportok végeredménye:

“A” csoport

HelyezésGyDVGkP
1. Bibó40011-112
2. Tekó3018-59
3. Kecskemet2029-86
4. Szilády0134-111
5. Sepsisz.0133-101

“B” csoport

HelyezésGyDVGkP
1. Dékáni3105-110
2. Orosháza21110-77
3. Magyarkanizsa2118-57
4. Sárospatak1123-54
5. Tekó Fakó0044-120

A 47. Rákóczi Kupa végeredménye és egyéni díjazottjai:

1. Bibó
2. Dékáni
3. Tekó
4. Orosháza
5. Magyarkanizsa
6. Kecskemét
7. Sárospatak
8. Szilády
9. Sepsiszentgyörgy
10. Tekó Fakó

Gólkirály: Huszka Bendegúz (Bibó) 8 gól
Legjobb játékos: Plichta Dominik (Dékáni)
Legjobb kapus: Faddi Dávid (Tekó)
Legjobb halasi: Futó Bence (Dékáni)
Legjobb külföldi: Rényi Alen (Magyarkanizsa)
Nemes Márton-díj: Liska Andor (Tekó)
Andróczki Máté emlékdíj: Horváth Zsombor (Tekó)
Gyöngyi Krisztián emlékdíj: Rácz István Tamás (Tekó Fakó)
A döntő legjobbja: Fejes Vince (Bibó)
Az év felfedezettje: Fodor Zsombor (Bibó)
A legfiatalabb gólszerző: Rácz István Tamás (Tekó Fakó)
A 47. gól szerzője: Vincze Viktor (Tekó)
Fair Play díj: Nagy Norbert (Bibó)

A Rákóczi Hadnagya Kupa végeredménye és egyéni díjazottjai:

1. Kecel
2. Felsővárosi
3. Kiskunmajsa
4. Fazekas

Gólkirály: Szabó Dávid (Kecel)
Legjobb játékos: Györgye Zalán (Kecel)
Legjobb kapus: Bíró Dániel (Felsővárosi)